Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Podziękowania

21 lipca, 2020

Podziękowania

Podziękowania

W ostatnią niedzielę Stowarzyszenie frymark z Krupskiego Młyna zorganizowało niezwykły koncert połączony z obserwacją rozgwieżdżonego nieba.
Członkowie stowarzyszenia oraz artyści chcąc budować w nas świadomość ekologiczną i przypomnieć o konieczności zadbania o nasze środowisko, przygotowali wydarzenie na wyspie na naszym bajorku, wykonali piękne utwory, a akustyczna forma koncertu wprawiła nas wszystkich w skłaniający do refleksji nastrój.
Bardzo dziękuję WSZYSTKIM zaangażowanym w organizację tego wydarzenia: stowarzyszeniu frymark z panem Wojtkiem Dawydzikiem na czele, muzykom, pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Krupskim Młynie szczególnie panu Mariuszowi Gołębiowskiemu i pani Oli Światły, pracownikom naszego Urzędu Gminy szczególnie paniom Beacie Plazie i Karolinie Foks, Druhom z OSP w Krupskim Młynie i OSP Potępie oraz funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Tworogu.

Franciszek Sufa
Wójt Gminy Krupski Młyn

Zdjęcia autrostwa Klaudii Spałek dostępne sa pod adresem https://photos.app.goo.gl/tM8URUqKCPXBQj7r9
Przegapiłeś koncert? Nadal możesz go zobaczyć w internecie pod adresem https://m.youtube.com/watch?v=urd7HuK1YL8&feature=youtu.be

foto. Klaudia Spałek
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).