Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Pomoc żywnościowa

15 czerwca, 2020

Pomoc żywnościowa

Pomoc żywnościowa

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krupskim Młynie informuje, że 17 i 18 czerwca 2020 w godzinach od 9 do 14 przy ulicy Dąbrowskiego 2 w Krupskim Młynie będzie WYDAWANA POMOC ŻYWNOŚCIOWA dla osób, które złożyły  stosowne oświadczenia w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w  ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym realizowanego w Podprogramie 2019.
U W A G A
Z racji obecnej sytuacji epidemicznej i rozprzestrzeniania się koronawirusa, wydawana żywność będzie tylko osobom posiadającym na twarzy  ubrane maseczki ochronne i rękawiczki, ponadto w przypadku kolejki oczekujących do punktu odbioru, prosi się o zachowanie wymaganego 2 metrowego  dystansu społecznego pomiędzy oczekującymi.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).