Środa, 30 września 2020r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima

Powszechny Spis Rolny już za miesiąc

04 sierpnia, 2020

Powszechny Spis Rolny już za miesiąc

Już za miesiąc rozpocznie się Powszechny Spis Rolny! Wyniki spisu pozwolą scharakteryzować polskie rolnictwo, posłużą do podejmowania decyzji strategicznych oraz do celów porównań międzynarodowych.

Więcej info - https://spisrolny.gov.pl/

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.