Piątek, 23 października 2020r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi

Program Ochrony Środowiska dla Gminy Krupski Młyn

28 września, 2020

Program Ochrony Środowiska dla Gminy Krupski Młyn

Od 5 do 26 października 2020 r. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Krupski Młyn na lata 2020-2023 z perspektywą do 2026 rok. Szczegóły znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Krupski Młyn: https://www.bip.krupskimlyn.pl/?id=2008&mode=0

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.