Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Projekt autobusowej linii przyspieszonej relacji Krupski Młyn Słoneczna – Gliwice Kujawska (Politechnika)

18 maja, 2020

Projekt autobusowej linii przyspieszonej relacji Krupski Młyn Słoneczna - Gliwice Kujawska (Politechnika)

Projekt autobusowej linii przyspieszonej relacji Krupski Młyn Słoneczna - Gliwice Kujawska (Politechnika)

W związku z otrzymanym z ZTM w Katowicach projektem autobusowej linii przyspieszonej relacji:

Krupski Młyn Słoneczna – Tworóg – Świniowice – Wielowieś – Pyskowice (bez wjazdu do miasta) – Gliwice Kujawska (Politechnika), 

dedykowanej szczególnie młodzieży szkół średnich i studentom uczęszczającym na zajęcia w Gliwicach zwracamy się do tej właśnie grupy ludzi z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże nam podjąć decyzję w sprawie ewentualnego uruchomienia linii na ww. trasie.

W przypadku większego zainteresowania, projekt zostanie skierowany do dalszej konsultacji przez ZTM.

ZTM w Katowicach przedstawił projekt rozkładu, który zakłada obsługę głównych przystanków w każdej z gmin w dwóch parach kursów, zapewniając w każdy dzień roboczy z nauką szkolną dojazd do Gliwic na godz. 7.30 i późniejszy powrót po godz. 15.30.

Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Na odpowiedzi czekamy do 20 maja 2020 r.

Link do ankiety  https://forms.gle/eP149AhbeGMGJMTq5

Dostępna jest również papierowa wersja ankiety, która została wyłożona przed wejściem do Urzędu Gminy w Krupskim Młynie.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).