Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego

Przekazanie wyposażenia OSP zakupionego ze środków Funduszu Sprawiedliwości

11 stycznia, 2021

Przekazanie wyposażenia OSP zakupionego ze środków Funduszu Sprawiedliwości

Dzięki wspomnbianym środkom do OSP w Krupskim Młynie trafiły 3 komplety umundurowania specjalnego 3 częściowego o wartości 8.500 zł (wkład własny 497 zł). OSP Potępa otrzymała 6 hełmów strażackich marki Rosenbauer Heros Titan. W przypadku helmów kwota dotacji wyniosła 10.000 zł przy wkładzie własnym  w wysokości 272,96 zł.
Mamy ogromną nadzieję, że odzież ochronna będzie dobrze służyła jednostkom OSP podczas prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych, mających na celu ratowanie zdrowia, życia, mienia i środowiska naturalnego.

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.