Wtorek, 24 listopada 2020r. | Imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona

Rotacja świadczenia pracy przez pracowników Urzędu Gminy

22 października, 2020

Rotacja świadczenia pracy przez pracowników Urzędu Gminy

Zarządzenie Nr 0050/175/2020 w sprawie rotacyjnego świadczenia pracy przez pracowników Urzędu Gminy Krupski Młyn znajduje się pod adresem: https://bip.krupskimlyn.pl/grafiki/zalaczniki/14225/zarzadzenie175.pdf

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.