Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

Rusza montaż OZE

30 lipca, 2021

Rusza montaż OZE

Rusza montaż OZE

Informujemy, iż spośród złożonych ofert na część 1 zamówienia tj. panele fotowoltaiczne oraz kolektory słoneczne, w ramach projektu partnerskiego pn. „Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska, Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg” został wyłoniony Wykonawca.
W dniu 22.07.2021 r. zostały podpisane umowy z Firmą EcoJura Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ulicy 1 Maja 4, która będzie wykonywała powyższe zadanie.
W najbliższym czasie mieszkańcy mogą się spodziewać informacji w sprawie terminu podpisania aneksów do umów oraz wizyt na nieruchomościach uprawnionych osób w/w firmy.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).