Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

Rządowy Program Maluch +

09 lutego, 2023

Rządowy Program Maluch +

Rządowy Program Maluch +

Program jest skierowany zarówno do gmin jak i podmiotów prywatnych zainteresowanych założeniem i prowadzeniem placówek opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. 

Program zakłada możliwości aplikowania o środki finansowe na zakładanie i prowadzenie żłobków, klubów dziecięcych oraz na zatrudnianie dziennych opiekunów nad dziećmi w wielu do lat 3.

Przed podjęciem przez Gminę decyzji o przystąpieniu zarówno do programu jak również do realizacji zadania inwestycyjnego, istotnym elementem jest uzyskanie od mieszkańców gminy informacji o potrzebie zapewnienia opieki dla dzieci w wielu do lat 3.

W związku z powyższym prosimy wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy potrzebą zapewnienia opieki nad dzieci w wieku do lat 3 o przekazanie takowej informacji telefonicznej do urzędu gminy w terminie do 31 marca br. pod numerami telefonów 32 416 70 23 lub 416 70 40.

 
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).