Poniedziałek, 26 lutego 2024r. | Imieniny: Miroslawa, Aleksandra
Pokaż menu

Sprzedaż końcowa paliwa stałego

12 maja, 2023

Sprzedaż końcowa paliwa stałego

Sprzedaż końcowa paliwa stałego

Gmina Krupski Młyn ogłasza sprzedaż końcową paliwa stałego dla gospodarstw domowych w terminie do dnia 31 lipca 2023 r., w cenie 1 700,00 zł brutto za tonę. 

Wnioski o zakup węgla sortu: groszek II (frakcja jak ekogroszek) i orzech można składać od 15 maja 2023 r. do 30 czerwca 2023 r. Szacowana ilość węgla przeznaczona do sprzedaży w gminie według sortu wynosi:
– groszek II – 1 500 kg,
– orzech – 25 500 kg.

W związku ze zmianą ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych nowelizacja:
1. Znosi limit ilościowy przypadający na jedno gospodarstwo domowe;
2. Umożliwiła zakup węgla przez mieszkańców innych gmin po dołączeniu do wniosku zaświadczenia właściwego wójta lub burmistrza o wypłaconym dodatku węglowym lub pozytywnego rozpatrzenia wniosku o wypłatę na rzecz tego gospodarstwa domowego dodatku węglowego.

Wnioski o zakup rozpatrywane będą w kolejności wpłynięcia do wyczerpania ilości paliwa stałego przeznaczonego do sprzedaży końcowej. 

Formularz wniosku dostępny:
• na stronie www.krupskimlyn.pl (niżej)
• w Urzędzie Gminy Krupski Młyn, Krasickiego 9 (w wersji papierowej)

 

Załącznik: 

WNIOSEK O ZAKUP PALIWA STAŁEGO

 
Składanie wniosków (w sekretariacie lub w pokoju nr. 30):
 
1. W Urzędzie Gminy Krupski Młyn w godzinach:
• Poniedziałek 7.00 – 15.00
• Wtorek 7.00 - 16:00
• Środa – Czwartek 7.00 - 15:00
• Piątek 7.00 - 14:00 
2. Drogą elektroniczną poprzez:
• platformę ePUAP   /ugkrupskimlyn/skrytka
• adres e-mail: gmina@bip.krupskimlyn.pl
Wniosek o zakup złożony w wersji elektronicznej musi posiadać kwalifikowalny podpis elektroniczny, podpis zaufany albo podpis osobisty.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).