Sobota, 7 marca 2026r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty
Pokaż menu

 SZTUCZNA INTELIGENCJA W NGO 

03 lutego, 2026

 SZTUCZNA INTELIGENCJA W NGO 

 SZTUCZNA INTELIGENCJA W NGO 

 SZTUCZNA INTELIGENCJA W NGO 

Na prośbę Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach informujemy organizacje działające na terenie gminy o bezpłatnej ofercie edukacyjnej z zakresu sztucznej inteligencji. 

Czy Twoja organizacja zaczyna myśleć o wykorzystaniu AI, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, czy to temat dla Ciebie, jeśli nie jesteś osobą technologiczną?

Fundacja Tech Soup Polska we współpracy z Mikrosoft przygotowała serię trzech krótkich, bezpłatnych kursów online, które w przystępny sposób wyjaśniają, czym jest sztuczna inteligencja i jak może wspierać codzienną pracę organizacji pozarządowych.

Program obejmuje trzy kursy: AI od podstaw, AI w praktyce, Microsoft Copilot 365 w akcji

Projekt jest realizowany z myślą o:

- fundacjach i stowarzyszeniach (w tym stowarzyszeniach zwykłych),

- kołach gospodyń wiejskich,

- ochotniczych strażach pożarnych (OSP),

- bibliotekach,

- podmiotach ekonomii społecznej,

- innych organizacjach działających w sektorze trzecim.

Udział w kursach jest bezpłatny.

Szczegóły oraz zapisy:

 ai.techsoup.pl




Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).