Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Termin złożenia deklaracji do CEEB mija 30 czerwca

15 czerwca, 2022

Termin złożenia deklaracji do CEEB mija 30 czerwca

Mieszkańcy którzy nie mają pewności czy złożyli deklarację dot. źródeł ciepła do bazy CEEB mogą ten fakt samodzielnie sprawdzić wchodząc na stronę https://zoneapp.gunb.gov.pl/#/verify - należy kliknąć link "Sprawdź swoją deklarację" i po wybraniu swojego adresu pokaże się informacja czy deklaracja jest złożona.

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.