Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Tour de Pologne – zmiany w funkcjonowaniu komunikacji

03 sierpnia, 2020

Tour de Pologne - zmiany w funkcjonowaniu komunikacji

Tour de Pologne - zmiany w funkcjonowaniu komunikacji

Rywalizację w wyścigu Tour de Pologne kolarze rozpoczną już w przyszłym tygodniu. Tegoroczny wyścig rozpocznie się w środę, 5 sierpnia na Stadionie Śląskim. Rowerzyści ominą w tym roku Tarnowskie Góry, jednak w innych miastrach oznacza to setki zamkniętych ulic, konieczność wprowadzenia nowej organizacji ruchu oraz liczne utrudnienia dla pasażerów i kierowców.

Aby zminimalizować niedogodności, Zarząd Transportu Metropolitalnego już dziś podpowiada, gdzie można znaleźć informacje o zaplanowanych zmianach. Modyfikacji jest bardzo dużo - obejmują one prawie 200 linii autobusowych i tramwajowych. Warto zatem zapoznać się z nimi już teraz.
Szczegółowe informacje dotyczące zmian w komunikacji można znaleźć na stronie internetowej organizatora transportu: www.metropoliaztm.pl
W zakładce Rozkłady Jazdy i Komunikaty można nie tylko sprawdzić godzinę odjazdu każdego autobusu lub tramwaju, ale i zapoznać się ze szczegółowymi komunikatami poświęconymi Tour de Pologne (https://rj.metropoliaztm.pl/news/)
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).