Piątek, 9 czerwca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Dominika, Efrema
Pokaż menu

Urząd Gminy w Krupskim Młynie ponownie otwarty dla petentów

28 maja, 2020

Urząd Gminy w Krupskim Młynie ponownie otwarty dla petentów

Urząd Gminy w Krupskim Młynie ponownie otwarty dla petentów

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 25 maja br. zobowiązuje urzędy do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Z uwagi na utrzymującą się sytuację epidemiologiczną na Śląsku, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo obywateli oraz pracowników proszę, aby sprawy załatwiane dotychczas w urzędzie w miarę możliwości realizować: 
- pocztą tradycyjną, 
- e-mailowo: gmina@krupskimlyn.pl., 
- przez ePUAP lub 
- telefonicznie nr tel 32/2857016, 32 381 03 32 fax 32/2857077.

Godziny funkcjonowania Urzędu pozostają bez zmian.
Ponadto sprawy urzędowe w dalszym ciągu będą załatwiane na stanowisku obsługi usytuowanym przy wejściu do Urzędu Gminy. 
Wszelkie opłaty proszę regulować za pomocą przelewu bankowego lub w Punkcie Kasowym Banku Spółdzielczego przy ulicy Zawadzkiego 9 w Krupskim Młynie. 
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).