Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana

Wniosek o wypłatę dodatku dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła

22 września, 2022

20 września br. opublikowano w Dzienniku Ustaw Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie wzoru wniosku o wypłatę dodatku dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła (Dz.U. 2022 r. poz. 1974).
Wzór wniosku dostępny na stronie internetowej Urzędu Gminy  (poniżej) oraz w wersji papierowej w siedzibie GOPS-u.

Wnioski można składać:
- elektronicznie z wykorzystaniem platformy ePUAP;
- papierowo w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krupskim Młynie.

UWAGA! Dofinansowanie nie dotyczy źródeł ciepła opalanych gazem ziemnym (z sieci gazowej).

Załączniki:
Wniosek o wypłatę dodatku dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródel ciepła – pdf
Wniosek o wypłatę dodatku dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródel ciepła – docx

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.