Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Wszystkiego najlepszego dla Policjantów!

24 lipca, 2020

Wszystkiego najlepszego dla Policjantów!

Wszystkiego najlepszego dla Policjantów!

Z okazji Święta Policji wszystkim Policjantom składamy serdeczne życzenia sukcesów w tak odpowiedzialnej i ciężkiej pracy oraz satysfakcji z poczucia dobrze pełnionej służby.
Szczerze gratulujemy oraz dziękujemy za pełną poświęceń działalność dla dobra, spokoju i bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy.
Wszystkim funkcjonariuszom życzymy zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w każdej sferze życia oraz satysfakcji z odpowiedzialnej pracy Policjanta.

Franciszek Sufa - Wójt Gminy Krupski Młyn
Artur Dawydzik - Przewodniczący Rady Gminy Krupski Młyn
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).