Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Wybory prezydenckie 2020 w Gminie Krupski Młyn

30 czerwca, 2020

Wybory prezydenckie 2020 w Gminie Krupski Młyn

Wybory prezydenckie 2020 w Gminie Krupski Młyn

Pragnę podziękować wszystkim mieszkańcom - uczestnikom minionych wyborów za czynny udział. Było to święto demokracji, szczególnie ze względu na głosowanie w trudnych warunkach w czasie pandemii.

Frekwencja w naszej gminie wyniosła 65,91%. Wasza obecność przy urnie wyborczej była nie tylko wypełnieniem obowiązku obywatelskiego, ale przede wszystkim wyrazem Waszego zainteresowania, zaangażowania oraz troski o losy Naszej Ojczyzny.
Dziękuje Państwu za tę frekwencję i nie zapominajmy – już 12 lipca kolejna, rozstrzygająca tura. Pokażmy, że w drugiej turze wyborów możemy powtórzyć a nawet sprawić, że ta liczba będzie większa. Dlatego zachęcam wszystkich do zaangażowania w drugiej turze wyborów.

Szczególne podziękowania kieruję do pracowników urzędu za trud włożony w wykonanie zadań związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem wyborów prezydenckich 2020. Bardzo dziękuję przewodniczącym, zastępcom i wszystkim wchodzącym w skład wszystkich obwodowych komisji wyborczych. Dziękuję za zaangażowanie i sprawne przeprowadzenie wyborów. Była to bardzo trudna, odpowiedzialna i wyczerpująca praca.

Franciszek Sufa
Wójt Gminy Krupski Młyn

 

SZCZEGÓŁY (frekwencja i podział głosów w poszczególnych obwodowych komisjach wyborczych)  https://wybory.gov.pl/prezydent20200628/…/1/Koniec/gm/241305
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).