Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Wyniki naboru do projektu “Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie gminy Krupski Młyn”

31 lipca, 2023

Wyniki naboru do projektu "Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie gminy Krupski Młyn"

Wyniki naboru do projektu "Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie gminy Krupski Młyn"

Informujemy, że wszystkie deklaracje udziału w partnerskim projekcie grantowym pn. „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Krupski Młyn”, złożone w terminie składania tj. od 19.06 od godz. 7.00 do 28.06 br.  zostały uwzglednione we wniosku o dofinansowanie, tj. wszyscy którzy zgłosili swoj udział w projekcie w terminie naboru - zostali w nim ujęci.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).