Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli

Wznowienie dostawy wody do ogródków działkowych

09 kwietnia, 2024

Wznowienie dostawy wody do ogródków działkowych

Urząd Gminy w Krupskim Młynie informuje dzierżawców ogródków działkowych, iż w dniach 11-16.04.2024 r., będzie wznawiana dostawa wody do ogródków działkowych zlokalizowanych na terenie Gminy Krupski Młyn:
rejon I i II Krupski Młyn ul. Główna – 11-12.04.2024 r.
rejon V Ziętek – 11-12.04.2024 r.
rejon IV Potępa – 11-12.04.2024 r.
pozostałe rejony VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, XV – 15-16.04.2024 r.

Ewentualne awarie, powstałe podczas wznowienia dostawy wody, proszę zgłaszać pod nr telefonu 603-113-797.

Jednocześnie przypominamy, iż warunkiem rozliczania dostarczonej wody do ogródka na podstawie wodomierza jest konieczność jego instalacji na punkcie czerpalnym przed rozpoczęciem sezonu ogródkowego, tj. przed wznowieniem dostawy wody do ogródków działkowych.
Wodomierz musi posiadać ważną cechę legalizacyjną oraz być zaplombowany plombą Urzędu Gminy Krupski Młyn.

Konieczność plombowania należy zgłosić pod numerem telefonu: 603-113-797.

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.