Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Żądają od seniorów pieniędzy za książki telefoniczne

04 marca, 2021

Żądają od seniorów pieniędzy za książki telefoniczne

Żądają od seniorów pieniędzy za książki telefoniczne

Sposób jest prosty. Najpierw dzwoni przedstawiciel firmy oferując nową książkę telefoniczną. Nawet jeśli konsument się nie zgodzi, ta i tak jest do niego wysyłana. Kurier wymusza zapłatę i konsument pozostaje z książką, uboższy o kilkadziesiąt złotych. W przypadku odmowy Wydawnictwo „Delta” Straszy komornikiem i odsetkami. W dalszym ciągu, wśród oszustów, popularna jest metoda "na wnuczka". Uważajcie na siebie i ostrzeżcie swoich bliskich. Nie dajmy się naciągnąć.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).