Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Zaproszenie na warsztaty zielarskie

12 lipca, 2023

Zaproszenie na warsztaty zielarskie

Zaproszenie na warsztaty zielarskie

Warsztaty jak w ubiegłym roku poprowadzi pani Iwona Korlacka. 

Prowadząca zajęcia w pracy zawodowej zajmuje się ochroną przyrody i ochroną środowiska. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu towaroznawstwa zielarskiego, kosmetycznego i żywności funkcjonalnej oraz z rolnictwa. Również ukończyła Szkołę Medycyny Chińskiej i Akupunktury. Prowadzi cykle warsztatów z zielarstwa, medycyny chińskiej oraz jest instruktorem sportu i rekreacji ruchowej z kung fu, tai chi, qigong, jogi, narciarstwa oraz sportów wrotkarskich. 

Na warsztatach zostanie poruszona tematyka zielarstwa w praktyce, będzie można skosztować różnych naparów oraz poznać ich właściwości. Jeżeli pogoda dopisze zajęcia odbędą się w terenie.

Ilość miejsc ograniczona - chętnych proszę o zgłaszanie się w sekretariacie Nadleśnictwa Brynek pod nr. tel. 32 - 285 - 74 - 63.

Zbiórka - 18.07.2023 r. godzina 16:00, Brynek, ul. Grabowa 3.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).