Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Zgłoś się do projektu rehabilitacji kompleksowej w 2021 roku

26 lutego, 2021

Zgłoś się do projektu rehabilitacji kompleksowej w 2021 roku

Zgłoś się do projektu rehabilitacji kompleksowej w 2021 roku

Oferta skierowana jest do osób, które z powodu choroby lub wypadku utraciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, ale chciałyby podjąć inną pracę, adekwatną do ich zainteresowań i stanu zdrowia. Pobyt, rehabilitacja i szkolenia w Ośrodku Rehabilitacji Kompleksowej są bezpłatne. 
Osoby zainteresowane projektem prosimy o kontakt z Oddziałem Śląskim PFRON Katowice p. Teresa Saczuk tel. nr (32)49-32-120 Więcej informacji w Ulotka informacyjna"Model rehabilitacja kompleksowa.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).