Piątek, 27 maja 2022r. | Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

“Złote Gody” w naszej gminie

20 stycznia, 2022

"Złote Gody" w naszej gminie

Jako dowód uhonorowania zgodnego i przykładnego życia symboliczne medale otrzymali Państwo: Irena i Tadeusz Głowaccy, Józefa i Marian Szymczakowie, Zofia i Marian Matuskowie, Ewa i Marian Ambrożkowie. Na uroczystym spotkaniu zabrakło niestety trzech par małżeńskich, które w tym dniu nie mogły z nami świętować.

Gorąco jeszcze raz wszystkim Jubilatom gratulujemy i życzymy, aby to Wasze wspólne życie wraz z jego najpiękniejszymi cechami, było dla Was i dla Waszych biskich oznaką szczęścia i osobistego sukcesu. Życzymy także dużo zdrowia i wielu jeszcze pięknych Jubileuszy.

W uroczystości wzięli udział proboszczowie parafii z terenu gminy Krupski Młyn oraz przedstawiciele zakładu Nitroerg, z którymi Jubilaci związani byli zawodowo. Dziękujemy zaproszonym gościom za obecność oraz przekazane upominki.

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.