Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana
Pokaż menu

Złóż wniosek z propozycją podziału środków Fundusz Sołectwa Krupski Młyn

30 lipca, 2020

Złóż wniosek z propozycją podziału środków Fundusz Sołectwa Krupski Młyn

Złóż wniosek z propozycją podziału środków Fundusz Sołectwa Krupski Młyn

Informujemy, że do 14.08.2020r. Sołtys oraz Rada Sołecka Sołectwa Krupski Młyn będą przyjmować wnioski mieszkańców w sprawie podziału funduszu sołeckiego na 2021r. w zaklejonych kopertach z adnotacją : „Fundusz Sołectwa Krupski Młyn”.
Zgodnie z Ustawą z dnia 21 lutego 2014r. o funduszu sołeckim (Dz.U. 2014 poz. 301 z późn. zm.) każdy wniosek musi być poparty podpisami, co najmniej 15 pełnoletnich mieszkańców sołectwa i powinien zawierać wykaz przedsięwzięć przewidzianych do realizacji na obszarze sołectwa 
w ramach środków funduszu wraz z oszacowaniem ich kosztów i uzasadnieniem. Ponadto zgłaszane we wnioskach propozycje muszą mieścić się w ramach zadań własnych gminy i być zgodne 
z jej strategią rozwoju.
Wzór wniosku znajduje się na stronie internetowej Gminy (Jednostki Pomocnicze/Sołectwo Krupski Młyn/Załączniki) https://bip.krupskimlyn.pl/?id=1921&mode=0 , lub można pobrać u Sołtysa lub członków Rady Sołeckiej.

Sołtys Sołectwa Krupski Młyn 
WALDEMAR NOWAK
tel. 691 095 090

Członkowie Rady Sołeckiej Krupskiego Młyna

GRZEGORZ ZIAJA 
DAWID DYLĄG 
EWA KLUBA
GRZEGORZ GIERA

 
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).