Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

14 października, 2021

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szanowni Nauczyciele oraz Pracownicy Oświaty,

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy Państwu podziękować za pasję i entuzjazm
w tworzeniu wysokiej jakości pracy szkół i przedszkoli w naszej małej ojczyźnie.
Niech Wasza praca na rzecz młodego pokolenia przynosi jak najlepsze owoce. Niech towarzyszy Wam przekonanie,
że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt.
Przyjmijcie Państwo życzenia samych dobrych dni w całym roku szkolnym oraz zdrowia
i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Franciszek Sufa - Wójt Gminy Krupski Młyn
Danuta Pries - Z-ca Wójta Gminy Krupski Młyn
Artur Dawydzik - Przewodniczący Rady Gminy Krupski Młyn

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.