Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

16 czerwca 2022 r. Centrum Sportu i Rekreacji wraz z infrastrukturą sportową

14 czerwca, 2022
grafika do wpisu: 16 czerwca 2022 r. Centrum Sportu i Rekreacji wraz z infrastrukturą sportową Informujemy, że 16 czerwca 2022 r. (Boże Ciało) Centrum Sportu i Rekreacji wraz z infrastrukturą sportową będzie nieczynne.

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.