Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

33. Międzynarodowy Wyścig Kolarski “Solidarności” i Olimpijczyków

23 czerwca, 2022
grafika do wpisu: 33. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków

W dniu 29.06.2022 r. (środa) w godzinach 17:10 do 17:50 (godziny przybliżone) przez teren naszego miasta (centrum w kierunku Kalet) przejeżdżać będzie 33. Międzynarodowy wyścig Kolarski „Solidarności i Olimpijczyków” w ramach II etapu Tarnowskie Góry – Sosnowiec.

Ruch drogowy zostanie zamknięty na ok. 1 godzinę przed startem.

Przejazd wyścigu wiąże się z utrudnieniami w poruszaniu się po terenie miasta i dla ruchu tranzytowego przez Miasteczko Śląskie oraz komunikacji miejskiej.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu. Dotyczy to głównie opieki nad małymi dziećmi, zwierzętami, sprzętami i różnego rodzaju pojazdami. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do poleceń służb porządkowych.

Za zaistniałe utrudnienia przeprasza organizator wyścigu licząc jednocześnie na liczny udział mieszkańców i doping.

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.