Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila

85-urodziny Józefa Myśliwczyka

30 listopada, 2022
grafika do wpisu: 85-urodziny Józefa Myśliwczyka

W dniu 26 listopada Sekretarz Miasta Martyna Nocoń w imieniu Burmistrza oraz pracowników Urzędu Miejskiego a także Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Damian Siwy wraz z radną Anną Liszką w imieniu Przewodniczącego oraz Rady Miejskiej uczestniczyli w jubileuszu 85-tych urodzin Pana Józefa Myśliwczyka - wieloletniego Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz Przewodniczącego Rady Dzielnicy Żyglin-Żyglinek.

Mszę świętą w imieniu Jubilata uświetnił swoim występem Chór Męski Piast z Żyglina.

Szanownemu Jubilatowi życzymy zdrowia oraz pogody ducha na dalsze lata życia!

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.