Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a

Akcja pobierania krwi w Żyglinie

25 listopada, 2021
grafika do wpisu: Akcja pobierania krwi w Żyglinie

28 listopada 2021 r. w filii MOK w Żyglinie odbędzie się akcja pobierania krwi, na którą serdecznie zapraszamy!

Razem z akcją poboru krwi odbędzie się dodatkowa akcja DKMS "Zostań dawcą szpiku".

Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany w bazie dawców, to masz szansę zrobić to 28 listopada i zostać dawcą szpiku. Można wziąć udział w obu akcjach lub tylko w jednej. Akcję odbędą się w godz. 9:00 - 13:00.

Prosimy pamiętać o tym, żeby zabrać jakikolwiek dokument ze zdjęciem i numerem PESEL oraz by zjeść lekki posiłek i naprawdę dobrze się nawodnić!

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.