Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Akcja szczepień

13 sierpnia, 2021
grafika do wpisu: Akcja szczepień

Informujemy, że ramach akcji organizowanej przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach we współpracy z parafiami z województwa śląskiego oraz Urzędami poszczególnych miast i gmin, w najbliższą niedzielę, tj. 15 sierpnia 2021 r., będzie możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19.

Punkt szczepień zlokalizowany zostanie w salce parafialnej Parafii Wniebowzięcia NMP w Miasteczku Śląskim przy ul. Dworcowej 1, czynny w godz. 7.00-19.00. Nie ma konieczności wcześniejszego umawiania się na szczepienie. Wystarczy tylko dowód osobisty!

W punkcie dostępne będą szczepionki firm Pfizer i Johnson&Johnson (jednodawkowa).
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).