Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Aktualne informacje o hokeju na trawie

grafika do wpisu: Aktualne informacje o hokeju na trawie

Trener Andrzej Miśkiewicz informuje:

W sobotę 6 maja 2023 w Łozinie k. Wrocławia został rozegrany międzywojewódzki turniej hokeja na trawie o "Puchar Wiosny 2023" z udziałem 8 drużyn w kat. dziewcząt do lat 11. Turniej miał być rozegrany na boiskach otwartych, lecz "wiosna" okazała się bardzo deszczowa i zimna, więc organizator DZWT Wrocław podjął decyzję, że  zawody zostaną rozegrane w wali. Dwie drużyny Jedynki zaprezentowały wysoki poziom pod każdym względem. Prezentowane umiejętności techniczne i zespołowe pozwoliły na pewne zwycięstwa w potyczce z rywalami. W meczu finałowym LUKS Jedynka pokonała drużynę gospodarzy UKS Orient II Łozina 2:1 i Puchar Wiosny został wręczony  Jedynce Miasteczko Śląskie. Zawodniczki naszej hokejowej drużyny zademonstrowały bardzo dobre przygotowanie fizyczne i techniczne, za co otrzymały wysoka ocenę od trenerów pokonanych drużyn. Taka gra i kolejne zwycięstwa bardzo cieszą i będą motywacją do dalszej systematycznej pracy w drodze po kolejne sukcesy.

Klasyfikacja końcowa:

1. LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie

2. UKS Orient II Łozina

3. UKS Dwójka Nysa

4. LKS Goleszów

5. LUKS Jedynka 2 Miasteczko Śląskie

6. UKS Orlęta Sosnowiec

7. UKS Bursztyn Lewin Kłodzki

8. UKS SP 44 Wrocław

W drużynie LUKS Jedynka Miasteczko wystąpiły: Lena Bodora, Martyna Chmiel , Nadia Ciepał, Zuzanna Dziwis, Aleksandra Fiecek, Hanna Górska, Maja Jaskuła, Zuzanna Kaczmarowska, Martyna Konat, Laura Kupisz, Lena Lubos, Antonia Piątkowska, Kinga Pilarek, Aleksandra Pyka, Liliana Renka, Joanna Skrzydło, Darina Volodimirowa, Blanka Wyżgoł.

Zdjęcie: Zygmunt Fiecek.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).