Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Aktualne informacje o hokeju na trawie

18 marca, 2024
grafika do wpisu: Aktualne informacje o hokeju na trawie

Trener Andrzej Miśkiewicz informuje:

"Kolejne sukcesy bardzo cieszą! W dniach 16 i 17 marca 2024 nasze drużyny dziewcząt wystąpiły w kolejnych zawodach hokeja halowego. W sobotę nasze dziewczyny po raz kolejny wygrały wszystkie spotkania w trzech turniejach i zdobyły pierwsze miejsce oraz tytuł Halowego Mistrza Śląska 2024 w kat. Młodzików U-13. Drużyna zaprezentowała bardzo dobre przygotowanie i skuteczność co potwierdziły zdobytymi bramkami 37:6. Zawody były również eliminacjami do Halowych Mistrzostw Polski. Zajecie pierwszego miejsca  daje naszej drużynie prawo gry w turnieju finałowym HMP który zostanie rozegrany w Gąsawie 24 marca 2024r. W drużynie wystąpiły: Lena Bodora, Martyna Chmiel, Zuzanna Dziwis, Aleksandra Fiecek, Hanna Górska, Maja Jaskuła, Zuzanna Kaczmarowska, Martyna Konat, Lena Lubos, Wiktoria Natkaniec, Joanna Skrzydło, Bianka Wyżgoł.

W niedzielę również młodsza drużyna dziewcząt LUKS Jedynka , która uczestniczyła w zawodach o Halowy Puchar Śląska 2024 w kat. Dzieci U-11, potwierdziła swoje umiejętności pod względem fizycznym i technicznym zdobywając Puchar. Zawody były rozgrywane z udziałem 8 drużyn w systemie turniejowym. W zespole Jedynki wystapiły: Nadia Ciepał, Hanna Górska, Laura Kupisz, Lena Lubos, Dagmara Malorny, Kinga Pilarek, Aleksandra Pyka, Liliana Renka, Hanna Skrobek. Nasze zespoły prezentują się bardzo dobrze i zdobywają kolejne doświadczenia które będą owocować w przyszłości. Udział w sporcie to inwestycja w zdrowie i wspaniała zabawa!
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).