Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Aktualne informacje o hokeju na trawie

24 stycznia, 2023
grafika do wpisu: Aktualne informacje o hokeju na trawie

Trener Andrzej Miśkiewicz informuje:

"Kolejny mały sukces!

Drużyna dziewcząt LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie, która 21 stycznia 2023 roku uczestniczyła w Cieszynie w halowej odmianie hokeja na trawie, zdobyła Puchar Zimy 2023. Zawody były rozgrywane w cyklu "Cztery pory roku" z udziałem 10 drużyn. W grupie dziewcząt po wygranej wszystkich meczy pierwsze miejsce zdobyła nasza Jedynka z pokaźnym stosunkiem bramek 27:2, co jest potwierdzeniem doskonałego przygotowania do zawodów, zarówno fizycznego, jak i technicznego. Drużyna LUKS Jedynka wystąpiła w składzie: Martyna Chmiel, Zuzanna Dziwis, Aleksandra Fiecek, Hanna Górska, Maja Hahn, Maja Jaskuła, Zuzanna Kaczmarowska, Martyna Konat, Laura Kupisz, Lena Lubos, Wiktoria Natkaniec, Antonia Piątkowska, Kinga Pilarek, Liliana Renka, Joanna Skrzydło, Bianka Wyżgoł. Trener Andrzej Miśkiewicz potwierdza, że każdy sukces cieszy i zachęca do dalszej pracy."

(Zdjęcie: Sylwia Hahn) 
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).