Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Aktualne informacje o hokeju na trawie

30 stycznia, 2023
grafika do wpisu: Aktualne informacje o hokeju na trawie

Trener Andrzej Miśkiewicz informuje:

"Kolejny hokejowy sukces! W dniu 28.01.2023 w Tarnowskich Górach został rozegrany ostatni turniej z cyklu eliminacje do Halowych Mistrzostw Polski I ligi seniorów. Po rozegraniu  III turniejów nasz drużyna LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie zajęła w końcowej klasyfikacji pierwsze miejsce. Jedynka w eliminacjach zaliczyła tylko jeden remis, wygrywając pozostałe spotkania z dobrym bilansem bramkowym 34:18. Zespół we wszystkich spotkaniach prezentował dobre przygotowanie i skuteczność w sytuacjach podbramkowych rywali, co było naszym atutem. W spotkaniu o pierwsze miejsce w grupie Jedynka pokonała faworytów grupowych HKS Siemianowiczanka 9:5.

W dnu 4 lutego 2023 w Siemianowicach Ślaskich zostanie rozegrany turniej finałowy HMP 2023 z udziałem LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie. Zwycięstwo w turnieju finałowym  daje prawo gry w "Super Lidze" w gronie najlepszych drużyn w kraju. W drużynie wystąpili: Adam Budny, Pedro Carton-Wrebel, Dominik Karulak, Jan Kochel, Kamil Pielewski, Jan Pilis, Dawid Stasiowski, Aleksander Szewerda, Adam Ziaja. Każdy mały sukces to najlepsza motywacja w sporcie!"

(Zdjęcie: A. Miśkiewicz)
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).