Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

Aktualne informacje o hokeju na trawie

06 lutego, 2023
grafika do wpisu: Aktualne informacje o hokeju na trawie

Trener Andrzej Miśkiewicz informuje:

"Jedynka V-ce Mistrzem! 4 lutego 2023 r. w Siemianowicach Śląskich został rozegrany turniej finałowy o Halowe Mistrzostwo Polski - I liga seniorów. Finał odbył się z udziałem 4 drużyn które zajęły pierwsze i drugie miejsca w grupach eliminacyjnych (Jedynka pierwsze miejsce w grupie południowej). W półfinale LUKS Jedynka wysoko pokonała zespół Bałagany-Rustiko z Łubianki 7:2 a HKS Siemianowiczanka uległa KS Warta Poznań 1:6. W decydującym spotkaniu LUKS Jedynka przegrała z zespołem Warty Poznań 4:5. Spotkanie o pierwsze miejsce było godne finału. Jedynka po kontuzji bramkarza w pierwszym spotkaniu zmuszona była do gry bez bramkarza, co w niczym nie przeszkadzało dobrze dysponowanej w tym dniu naszej drużynie.

Trener chwali zespół i odczuwa pewien "niedosyt" - zwycięstwo było tak blisko, aczkolwiek jest to wielki sukces naszej młodej drużyny, która zaprezentowała się bardzo dobrze w całym sezonie halowym 2022/2023 i zdobyła uznanie i wielką sympatię kibiców. Drużyna LUKS Jedynka w dniu 11.02.2023 będzie jeszcze walczyć o awans do Superligi w turnieju barażowym, który zostanie rozegrany w Gąsawie. W zespole jedynki wystąpili: Adam Budny, Pedro Carton-Wrębel, Dominik Karulak, Jan Kochel, Kamil Pielewski, Jan Pilis, Dawid Stasiowski, Aleksander (bramkarz - otrzymał wyróżnienie jako najlepszy bramkarz turnieju), Adam Ziaja."

(Zdjęcie: Andrzej Miśkiewicz)
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).