Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Aktualne informacje o hokeju na trawie

27 marca, 2023
grafika do wpisu: Aktualne informacje o hokeju na trawie

Trener Andrzej Miśkiewicz informuje:

Mocne zakończenie sezonu halowego! Dziewczyny z LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie mocnym akcentem zakończyły hokejowy sezon halowy 2022/2023. W dniu 26 marca 2023 w Lewinie Kłodzkim został rozegrany Ogólnopolski Halowy turniej Hokeja na trawie " Na bursztynowym Szlaku" . W turnieju uczestniczyło 8 drużyn Dzieci U-11. Nasza Jedynka spisała się bardzo dzielnie notując 6 wygranych i tylko jedną porażkę. Przegrana 1:2 z drużyną UKS Orient II Łozina dała w końcowej klasyfikacji drugie miejsce. Jest to kolejny sukces naszych hokeistek, dziewczyny utrzymują dobrą formę i prezentują wysokie umiejętności ,co jest podkreślane przez naszych rywali. LUKS Jedynka wystąpił w składzie: Lena Bodora, Zuzanna Dziwis, Aleksandra Fiecek, Hanna Górska, Maja Hahn, Maja Jaskuła, Zuzanna Kaczmarowska, Martyna Konat, Lena Lubos, Wiktoria Natkaniec, Kinga Pilarek, Aleksandra Pyka, Liliana Renka, Joanna Skrzydło, Bianka Wyżgoł. Już w maju rozpoczynamy sezon na boiskach otwartych.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).