Wtorek, 19 stycznia 2021r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Pokaż menu

Ankiety ewaluacyjne

11 stycznia, 2021
grafika do wpisu: Ankiety ewaluacyjne

LGD zaprasza mieszkańców naszego regionu a zwłaszcza gmin, które są położone w obszarze działania Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska” do wyrażenia opinii na temat warunków życia w gminie. Zwraca się również z prośbą o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej, dotyczącej funkcjonowania LGD w 2020 roku, która odnosi się m.in. do oceny pracy Biura LGD, realizowanych działań komunikacyjnych i wdrażania LSR. Zebrane informacje posłużą do doskonalenia jakości działań oraz dostosowania Lokalnej Strategii Rozwoju do potrzeb mieszkańców i regionu.

Obie ankiety są anonimowe, w celu ich wypełnienia należy kliknąć w podane poniżej linki. Odpowiedzi będą zbierane do 28 stycznia. Z góry dziękujemy za zaangażowanie!

Ankieta on-going (kliknij tutaj)

Ankieta funkcjonowanie (kliknij tutaj)
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).