Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Bitwa Regionów 2023

24 sierpnia, 2023
grafika do wpisu: Bitwa Regionów 2023

Zapraszamy wszystkich do udziału w BITWIE REGIONÓW 2023. To niepowtarzalna okazja do śledzenia zmagań kulinarnych Kół Gospodyń Wiejskich o najlepszą potrawę regionalną.

Wydarzenie odbędzie się 27 sierpnia 2023 r. Start o godz. 13:00.

Wydarzeniu, na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim, będą towarzyszyły liczne koncerty, na które również serdecznie zapraszamy.

Organizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przy współpracy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Konkurs „Bitwa Regionów” wpisuje się w ideę kampanii #KupujŚwiadomie, w której Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wraz z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi zachęca do zakupu produktów wytworzonych w Polsce i z użyciem krajowych surowców, a także do czytania etykiet, kierowania się przy wyborach zakupowych certyfikatami i oznaczeniami.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).