Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Budżet partycypacyjny Powiatu Tarnogórskiego

20 lutego, 2023
grafika do wpisu: Budżet partycypacyjny Powiatu Tarnogórskiego

Rusza VIII edycja budżetu partycypacyjnego powiatu tarnogórskiego! Zarząd Powiatu Tarnogórskiego pozostawił do dyspozycji mieszkańców kwotę 600 tysięcy złotych. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Twój głos ma znaczenie”.

Dzięki budżetowi partycypacyjnemu, każdy będzie mógł samodzielnie zgłosić, a potem zadecydować w głosowaniu, na jak cel powyższe pieniądze zostaną wydane.

Od dziś do 24 marca br. można składać propozycje projektów, które będą realizowane w 2024 roku.

Szczegóły dostępne na stronie internetowej: https://powiat.tarnogorski.pl/2023/02/13/startujemy-budzet-partycypacyjny-2024/?fbclid=IwAR2qIdRRZHeXRbi2i-zAgtBxuj2skWJ-cLOlAt0ILwuqLvPGAuhRQVkin80
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).