Czwartek, 11 czerwca 2026r. | Imieniny: Barnaby, Radomila, Feliksa
Pokaż menu

Burmistrz zaprasza na spotkania z Mieszkańcami

23 stycznia, 2025
grafika do wpisu: Burmistrz zaprasza na spotkania z Mieszkańcami

Burmistrz Miasta Tomasz Respondek zaprasza na spotkania z Mieszkańcami:

- Sołectwa Żyglin-Żyglinek w dniu 29 stycznia 2025 r. bezpośrednio po Zebraniu Wiejskim, które jest zaplanowane na godz. 18:00 w siedzibie OSP Żyglinek, przy ul. Okólnej 1 w Żyglinie,
- Miasteczka Śląskiego w dniu 4 lutego 2025 r. o godz. 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Miasteczku Śląskim (ul. Srebrna 24).

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców do uczestnictwa i zadawania pytań!




Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).