Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a

Centrum Sportu i Rekreacji w Miasteczku Śląskim

01 grudnia, 2021
grafika do wpisu: Centrum Sportu i Rekreacji w Miasteczku Śląskim Informujemy, że ze względu na prowadzone prace od 1 grudnia 2021 r. do odwołania Centrum Sportu i Rekreacji wraz z infrastrukturą sportową będzie nieczynne.

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.