Wtorek, 4 października 2022r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

Centrum Sportu i Rekreacji w Miasteczku Śląskim

05 sierpnia, 2022
grafika do wpisu: Centrum Sportu i Rekreacji w Miasteczku Śląskim Informujemy, że w dniach 8 sierpnia - 10 sierpnia 2022 r. Centrum Sportu i Rekreacji w Miasteczku Śląskim będzie CZYNNE w godz. 14:00-22:00.

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.