Wtorek, 26 października 2021r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

Darmowe przejazdy dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 roku życia

13 września, 2021
grafika do wpisu: Darmowe przejazdy dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 roku życia

Przypominamy, że Gmina Miasteczko Śląskie kontynuuje darmowe przejazdy dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 roku życia zamieszkałych/zameldowanych na terenie Gminy Miasteczko Śląskie, posiadających kartę ŚKUP. Kartę można zamówić osobiście w najbliższym Punkcie Obsługi Pasażera w Tarnowskich Górach lub przez Internet.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.metropoliaztm.pl.

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.