Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Darmowy płyn do dezynfekcji dla mieszkańców!

22 kwietnia, 2020
Darmowy płyn do dezynfekcji dla mieszkańców!

Decyzją Burmistrza Miasta zakupionych zostało 1500 litrowych pojemników płynu do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym i bakteriobójczym Nitrosept. Płyn ten trafi do mieszkańców Miasteczka Śląskiego!

Rozdaniem płynów zajmą się nasze parafie. Harmonogram:

- Parafia Wniebowzięcia NMP w Miasteczku Śląskim – do odbioru w przedsionku kościoła jutro (23.04) w godzinach 11.00-17.00. Osobom starszym i chorym po zgłoszeniu pod nr tel. 733-312-931 płyn dostarczą wolontariusze parafii.

- Parafia Narodzenia NMP w Żyglinie – do odbioru na placu kościelnym jutro (23.04) od 15.00 do 17.00.

- Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Brynicy – do odbioru w zakrystii w sobotę i niedzielę po mszach świętych.

- Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Bibieli – do odbioru w zakrystii w niedzielę po mszy świętej.

Prosimy o zabieranie tylko 1 butelki na rodzinę, tak by wystarczyło dla każdego. Prosimy o udostępnienie tej informacji wśród mieszkańców Miasteczka.

Dziękujemy za pomoc w dystrybucji płynu! Serdecznie dziękujemy także firmie Dil Trans z Żyglina za bezpłatny odbiór płynów w Bieruniu i rozwiezienie ich po naszych parafiach.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).