Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

Dodatek mieszkaniowy

25 czerwca, 2021
grafika do wpisu: Dodatek mieszkaniowy

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Miasteczku Śląskim informuje, że od 1.07.2021 r. będą obowiązywały nowe wzory wniosków i innych dokumentów niezbędnych do uzyskania dodatku mieszkaniowego. Dokumenty te można pobrać w tutejszym ośrodku (ul. Staromiejska 8) oraz ze strony internetowej MOPS: www.mops-miasteczkosl.pl/p,3,dodatki-mieszkaniowe

W związku ze zmianami w przepisach o dodatkach mieszkaniowych zachęcamy do zapoznania się z nowymi warunkami i kryteriami przyznania dodatku.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).