Wtorek, 19 stycznia 2021r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Pokaż menu

Funkcjonowanie Urzędu Miejskiego w Miasteczku Śląskim

14 listopada, 2020
grafika do wpisu: Funkcjonowanie Urzędu Miejskiego w Miasteczku Śląskim

Klientom Urzędu Miejskiego w Miasteczku Śląskim zaleca się załatwianie spraw możliwych do załatwienia w sposób elektroniczny - za pomocą telefonu, bądź drogą elektroniczną (e-mail, ePUAP), korespondencji pocztowej oraz urny.

W celu ograniczenia kontaktów z osobami z zewnątrz, Strony przyjmowane będą po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym, omówieniu sprawy z właściwym pracownikiem i uzgodnieniu terminu wizyty.

W przypadku zaistnienia konieczności osobistego załatwienia sprawy (w szczególności sprawy z zakresu rejestracji stanu cywilnego, ewidencji ludności i dowodów osobistych, świadczenia usług komunalnych, budownictwa oraz planowania i zagospodarowania przestrzennego, ochrony środowiska) przyjęcie klientów odbywa się w wyznaczonej strefie bezpieczeństwa na I piętrze Urzędu Miejskiego z zachowaniem odstępu pomiędzy klientami.

Strony wpuszcza się do Urzędu pojedynczo. Do budynku wchodzą wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem. Po wejściu do budynku konieczne będzie zdezynfekowanie rąk lub posiadanie rękawiczek ochronnych.

Bezpośrednie numery telefonów do obsługujących referatów znajdują się na tablicach ogłoszeniowych, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

Przyjmowanie korespondencji bezpośrednio od klientów odbywa się wyłącznie poprzez urnę zainstalowaną przy wejściu do Urzędu Miejskiego.

Wprowadza się przerwę techniczną w zakresie obsługi klientów przeznaczoną na dezynfekcję w wyznaczonych godzinach:

(pon.) 11.30-12.30, (wt.-czw.) 11.00-12.00, (pt.) 10.30-11.30.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).