Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

Giełda Staroci w Miasteczku Śląskim

06 kwietnia, 2021
Ratusz w Miasteczku Śląskim / Przykuta - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Ratusz w Miasteczku Śląskim / Przykuta - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0
grafika do wpisu: Giełda Staroci w Miasteczku Śląskim

W najbliższą sobotę już VII Giełda Staroci w Miasteczku Śląskim!
 

Zapraszamy wystawców i kupujących w sobotę 10 kwietnia w godzinach od 7.00 do 15.00 na parking przy ul. Dworcowej naprzeciwko PoloMarketu!
 

WSTĘP BEZPŁATNY!
 

Miasteczkowska Giełda to nie tylko możliwość handlu, ale przede wszystkim ciekawe rozmowy i miły sposób spędzenia czasu. Warto na to wydarzenie zabrać najmłodszych – to świetna lekcja przedsiębiorczości, a często również historii!

 
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).