Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

I Biesiadne Lato Dla Seniorów

02 sierpnia, 2021
grafika do wpisu: I Biesiadne Lato Dla Seniorów

14 sierpnia 2021 r. odbędzie się pierwsza edycja cyklicznej imprezy dla Seniorów (i nie tylko) pod nazwą Biesiadne Lato Dla Seniorów!

Na Biesiadzie pojawią się popularne zespoły, gospodarzem programu będzie Bernadeta Kowalska, prowadzącym znany kabareciarz, wodzirej, aktor Dariusz Niebudek!

Spotykamy się niezależnie od pogody – zapewniamy ogromny biesiadny namiot oraz parasole! Dla Seniorów z Brynicy, Bibieli i Żyglina zorganizujemy bezpłatny autobus – szczegóły już wkrótce u Prezesa Koła Emerytów i Rencistów oraz u Sołtysów lub Przewodniczącego Rady Dzielnicy Żyglin.

Zapisy na Biesiadne Lato dla Seniorów u Prezesa Koła Emerytów i Rencistów – pana Franciszka Spota bezpośrednio lub pod nr telefonu: 533 020 645. Dla zapisanych osób zapewnione miejsca siedzące oraz bezpłatny swojski kołocz! ILOŚĆ MIEJSC SIEDZĄCYCH OGRANICZONA!

14 sierpnia 2021 r. o godz. 15:00 zapraszamy na 6 godzin wspólnej zabawy przy największych przebojach! Oprócz tego mobilna wędzarnia, grill, napoje, wyśmienite piwo, konkursy i inne atrakcje! Zapraszamy także dzieci i wnuki – dla nich dmuchaniec, lody, wata cukrowa, popcorn oraz animacje pod opieką profesjonalnych instruktorów z Aktywnego Miasteczka!

Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.