Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Informacja dotycząca zmian w podejmowaniu uchwał przez Wspólnoty Mieszkaniowe

24 kwietnia, 2020
Informacja dotycząca zmian w podejmowaniu uchwał przez Wspólnoty Mieszkaniowe

W związku z panującą sytuacją zagrożenia koronawirusem, większość zaplanowanych w marcu 2020 r. corocznych spotkań Wspólnot Mieszkaniowych działających na terenie Gminy Miasteczko Śląskie została odwołana.

Wobec powyższego Zarządca, tj. Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Tarnowskich Górach, zadecydował o podejmowaniu uchwał przez członków Wspólnot Mieszkaniowych, dotyczących rozliczenia finansowego za poprzedni rok kalendarzowy, w drodze indywidualnego zbierania głosów.

Właściciele lokali zostaną poinformowani o wynikach finansowych danej Wspólnoty i będą mogli podjąć uchwały, które umożliwią rozliczenie wszystkich mediów a w szczególności kosztów centralnego ogrzewania. Podjęcie przedmiotowych uchwał będzie podstawą dla Gminy Miasteczko Śląskie do rozliczeń finansowych z najemcami lokali mieszkalnych.

W załączeniu skan pisma Zarządcy.




Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).