Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Kolejne laptopy dla szkół

16 września, 2020
grafika do wpisu: Kolejne laptopy dla szkół

Informujemy, że Gmina Miasteczko Śląskie pozyskała kolejny grant ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na zakup sprzętu komputerowego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Wsparcie jest skierowane bezpośrednio do szkół, pośrednio do nauczycieli i uczniów, w tym uczniów z rodzin wielodzietnych (3+). Za otrzymane 44.993 zł zakupiono 17 laptopów. Łącznie w obu edycjach „Zdalna szkoła” i „ Zdalna szkoła +” gmina otrzymała 104.993 zł i zakupiła 34 laptopy. Zgodnie z założeniami projektu sprzęt został przekazany do miasteczkowskich szkół, a o jego rozdysponowaniu zdecydują dyrektorzy.
Gmina Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie położone jest na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto historycznie leży na Górnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).